O firmie

Concert Management to firma, która powstała w 2019 roku na bazie wieloletnich doświadczeń w branży muzycznej.
 
Założyciel, Piotr Mielcarek, rozpoczął pracę w tym sektorze w 1996 roku. Początkowo działalność dotyczyła transportu sprzętu muzycznego dla kilku poznańskich zespołów. Stopniowo zakres działania się powiększał, a wśród klientów pojawiły się firmy zajmujące się nagłośnieniem estradowym. Głównymi zleceniodawcami były: firma Andrzeja Modrzejewskiego oraz największe tego typu przedsiębiorstwo w Polsce i jedne z największych w Europie, czyli Fotis Sound. Do bazy klientów dołączyły również poznańskie agencje artystyczne i eventowe. Zakres usług poszerzył się o prace montażowe, obsługę nagłośnienia i technikę sceniczną.
 
W tamtym okresie pracowaliśmy przy setkach wydarzeń począwszy od małych eventów, poprzez imprezy targowe, zamknięte wydarzenia firmowe, koncerty, imprezy miejskie, aż po duże festiwale. Poza pracą przy występach większości polskich artystów, mieliśmy również przyjemność uczestniczyć w realizacji koncertów takich gwiazd światowego formatu jak Iron Maiden, Peter Gabriel, Joey DeFrancesco, Marilyn Manson, czy też Placebo.
 
Od 2000 roku skupiliśmy swoje działania na bezpośredniej pracy z zespołami muzycznymi. Zajmowaliśmy się transportem instrumentów, a także obsługą techniczną podczas koncertów. Początkowo współpracowaliśmy z zespołem Gabriela Fleszara oraz z nieistniejącą już poznańską formacją Voytek. Po krótkim czasie rozpoczęliśmy trwającą prawie trzy lata przygodę z grupą Lombard. W 2003 roku zaczęła się wieloletnia współpraca z zespołem Armia oraz trwająca do dzisiaj kooperacja z Turbo – legendą polskiego heavy-metalu. W kolejnych latach w grupie klientów pojawili się tacy artyści jak Bartek Wrona, grupa Bolter, Kasia Wilk, Alexandra Jabłonka, Snowman oraz Kwartet ProForma. Okazjonalnie świadczyliśmy usługi dla zespołów Wolf Spider, Hope, 2Tm2,3 oraz Luxtorpeda. Od 2015 roku regularnie pracujemy z formacją Kazik i Kwartet ProForma.
 
W 2018 roku rozszerzyliśmy profil działania i rozpoczęliśmy obsługę managerską oraz prowadzenie zespołów. Piotr Mielcarek został managerem formacji Kwartet ProForma. Na początku 2019 roku grupa Turbo powierzyła nam obowiązki road managera. Kilka miesięcy później, w sierpniu, Piotr Mielcarek został managerem zespołów Turbo, The Klenczon Experience oraz solowego projektu Wojciecha Hoffmanna. W 2020 roku rozpoczęliśmy działania na linii zespół-manager z formacją Hope, a także stałą współpracę w zakresie transportu instrumentów muzycznych z grupą Luxtorpeda.
 
Przez te wszystkie lata uczestniczyliśmy w ponad 2000 wydarzeń i koncertów. Poznaliśmy branżę muzyczną od samych podstaw, od prac fizycznych, poprzez obsługę techniczną koncertów i zespołów, aż do roli managera. Zapoznaliśmy się praktycznie z każdym etapem organizacji i obsługi imprez.
 
Określając aktualny profil firmy możemy powiedzieć, że zajmujemy się managementem, reprezentowaniem artystów, organizacją oraz bookowaniem i obsługą koncertów. Nastawiamy się na długoterminową współpracę i staramy się dbać o wszystkie szczegóły powierzonych nam zadań.

Telefon

+48 516 59 77 60

}

Codziennie

w godz. 9–19